Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą zmierzającą do europejskich standardów oraz unijnych wymogów ekologicznych w zakresie gospodarowania odpadami oraz remontów i modernizacji małych obiektów. Od kilkudziesięciu lat dbamy o czystość i wizerunek naszego miasta i okolic, świadcząc usługi letniego i zimowego utrzymania terenów użyteczności publicznej, w tym: mechanicznego i ręcznego oczyszczania, likwidację dzikich wysypisk oraz poprzez obsługę porządkową imprez o charakterze publicznym.

Posiadamy wymagane prawne zezwolenia na prowadzenie działalności w poszczególnych rejonach.

Przedsiębiorstwo świadczy usługi w oparciu o specjalistyczny sprzęt. Dysponujemy odpowiednim zapleczem sprzętowym, a także odpowiednio przeszkolonym personelem do realizacji powierzonych zadań. Zapewniamy specjalistyczne pojemniki i kontenery do zbiórki i transportu odpadów oraz obsługę logistyczną całego procesuj. Załadunek, transport, odzysk.

Współpracujemy z lokalnymi samorządami, instytucjami, firmami, sieciami handlowymi oraz zakładami produkcyjnymi, każdorazowo uwzględniając specyfikę działalności klienta i jego indywidualne zapotrzebowanie na oferowane przez nas usługi.

 VII TURNIEJ ŻAKÓW POD PATRONATEM PREZESA HAJNOWSKIEGO PUK

W sobotę, 9 marca 2019r., w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Hajnówce po raz siódmy odbędzie się Edukacyjny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa hajnowskiego Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych. Dzięki swojej wyjątkowej formule sportowo – edukacyjnej z przyjemnością będziemy obserwować zmagania ponad 70 młodych piłkarzy z rocznika 2010 i mł.

Wspaniałe przeżycia sportowe oraz poszerzenie wiedzy z zakresu ochrony środowiska sprawią, że będzie to naprawdę wartościowa lekcja ekologii i miejmy nadzieję, że nauka poprzez zabawę przyniesie jak najlepsze efekty.

 

 


HARMONOGRAM SPOTKAŃ