Raport o stanie zapewnienia dostępności podmiotu publicznego

 

 

 

 

 


 

IV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR PREZESA PUK W HAJNÓWCE

W dniu 12 marca 2016 roku odbył się IV Edukacyjny Turniej Halowej Piłki Nożnej Młodzików (rocznik 2003 i młodsi) o Puchar Prezesa PUK w Hajnówce.

Turniej halowej piłki nożnej wpisał się można powiedzieć jako stały punkt imprez turniejowych organizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hajnówce.

Uczestnikami rozgrywek piłki nożnej były zespoły:

  1. OSiR Hajnówka – gospodarz
  2. KS Michałowo
  3. Kamieniec (Białoruś)
  4. Piast Białystok
  5. Gryf Gródek
  6. LZS Narewka

W klasyfikacji końcowej zespołów, zwycięskim zespołem był Piast Białystok, a za nim w klasyfikacji uplasowały się następująco: KS Michałowo, Gryf Gródek, OSiR Hajnówka, Kamieniec (Białoruś) i LZS Narewka.

W drugiej części harmonogramu spotkań odbył się konkurs edukacyjno - sportowy przeprowadzony przez pracowników naszego przedsiębiorstwa.

Celem konkursu było świadome propagowanie wiedzy o środowisku, właściwego zachowania i odpowiedzialnej postawy wobec środowiska naturalnego, od którego współzależymy jest istotnym elementem naszego życia, a posiadanie wiedzy, jak właściwie chronić środowisko naturalne pozwoli zapobiec jego degradacji i umożliwi zachowanie w jak najmniej zmienionej postaci dla przyszłych pokoleń. Nadrzędnym celem konkursu było przybliżenie zagadnienia właściwego sposobu postępowania z odpadami ze szczególnym naciskiem na segregację odpadów, który rozpoczyna się ,,u źródła’’, a dokładnie w naszych domach.

Do konkursu dołączyła również drużyna PUK składająca się z 6 osób tj. dzieci w przedziale wiekowym od 8 do 12 lat rodziców pracujących w tutejszym przedsiębiorstwie. Ku zaskoczeniu wszystkich drużyna PUK posegregowała odpady w 100% we właściwy sposób nie popełniając żadnego błędu J)), a tak naprawdę nie chodziło o błędy!.

Konkurs edukacyjno – sportowy pokazał nie tylko zwinność, technikę piłkarską jaką posiadali jej uczestnicy, ale również to, że najlepiej jest przyswajać i utrwalać wiedzę poprzez jej aktywne włączenie do zabawy.

Na zakończenie piłkarskiego dnia wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, puchary okolicznościowe ufundowane przez Prezesa PUK w Hajnówce.

 

 

Karolina Górna